גריל גז במבצע

הגיע הזמן להשתדרג לעידן החדש, לא עוד גריל פחמים בשיטה המיושנת שאנו מכירים, אותה שיטה בה צריך לברוח מהעשן, להנדס היכן להעמיד את העמדה כדי שהריח לא ייכנס הביתה ולרוץ למקלחת ברגע שהאוכל יורד מהאש.

תמונה של גריל גז במבצע

גריל גז

בעזרת גריל הגז, ניתן להכין את האוכל שלנו, בצורה הרבה יותר בריאה, טעימה ובעיקר נקייה.

לא עוד "מנגלים" מיושנים שלאחר מספר פעמים של שימוש בהם הפח כולו שרוף בתחתית. גריל הגז מעבר להיותו פריט עיצובי מרשים אשר יכול לעמוד בגאון בחוץ הבית או במרפסת השמש, הוא גם הכלי היעיל ביותר כיום למלאכת הכנת ה "על האש" הכל כך מהנה וטעימה.

גריל גז מאפשר לנו לאטום את העשן והריחות אשר הכנת הצלייה יוצרת. בשונה מהפחמים אין צורך לבזבז זמן יקר על הדלקת האש והניפנוף, הרי אנחנו רעבים כבר לא?

ברגע שכל הבשר המתובל על האש, הבצלים בשוליים ושיפודי הירקות מפוזרים בין כל הטוב הזה, יורד המכסה של הרגיל ואוטם את כל המרכיבים המתבשלים על האש. פעולה שכזאת מאפשרת לחום להתפזר בצורה אחידה, אשר לא מושפעת מתנודות הרוח, דבר אשר בהכרח גורם לבשר להיצלות עסיסית הרבה יותר ועשויה בצורה טעימה יותר ממה שהורגלנו אליו עד היום.

עידן חדש

יותר ויותר אנשים מוותרים ובצדק על המנגלים הישנים שאנחנו מכירים מפעם ועוברים לשיטת הצלייה האפקטיבית יותר של גריל גז.

הגריל מעוצב בניורסטה אשר לא מחלידה, אין צורך לנקות ולקרצף אותה לאחר השימוש בה. ניקוי פשוט ויעיל, יחזיר את הגריל לאותו מצב שאיתו התחלתם את הפינוק שלכם. לא צריך לשבור את הראש ולדאוג להביא פחמים, גם לא יכול להיווצר מצב שפתאום נתקעתם בלי. שכן לגריל הגז מנגנון הבערה משל עצמו.

אז עשו לעצמכם טובה, לפני הבאה שאתם מתכוונים לארח את המשפחה לארוחה טובה, תדאגו שיהיה לכם גריל גז בבית. ככה תוכלו לוודא כי האורחים שלכם נהנים מבשר שמוכן היטב, בצורה נקייה, אתם לא תצטרכו לרוץ להחליף בגדים מצד אחד, ולא תשמעו אף אחד מבקש לסגור חלונות. המקסימום שיגידו לכם זה שים לי בבקשה עוד חתיכה על הצלחת.