מנגל גז


עם גריל חשמלי הופכים כל ארוחה לחגיגה ?

מדי שנה זה קורה, קצת לפני חג הפסח, כשהאביב מגיע והטמפרטורות עולות. יחד עם השמש החמימה שמשכיחה מאיתנו את הקור החורפי אנחנו חוזרים החוצה אל הגינה המפנקת או אל המרפסת הרחבה, מתפנקים במזג האוויר הנפלא ומפנטזים על ארוחה בשרית טובה.

תמונה של מנגל גז איכותי לגינה או למרפסת


רבים מאיתנו בוודאי רכשו מנגל פחמים או גריל גז, בעבר, ואם נהיה כנים – יותר מאחד. הסיבה מוצדקת, שכן בשר ודגים על האש הם ארוחה מפנקת וחוויה קולינרית בלתי רגילה. אלא שהיום אין צורך ברכישה חוזרת של מנגל פחמים, בהתעסקות מתישה בהפקת האש, בנפנוף או אפילו בלכלוך. דגמים שונים של גרילי גז מוצעים כיום למכירה וכל אחד מאפשר שימוש פשוט יותר בגריל והכנה נוחה של ארוחה איכותית וטובה.


מה החום שלך?

גרילי גז שונים יכולים להגיע לטמפרטורות שונות, ובבחירת הגריל המתאים בשבילכם חשוב לבחון היטב את מידות החום אליהם מגיע הגריל. הטמפרטורה תשפיע באופן משמעותי על צליית הבשר, ויצרניות של גרילי גז מבינות את זה היטב. אם כן, גריל גז יכול להגיע לדרגות גבוהות מאוד של חום וגם לשמור עליהן לאורך זמן, אך כשאתם בודקים את האפשרויות שלכם הקפידו לברר גם מה הטמפרטורה המרבית אליה יכול הגריל המיועד להגיע. באותה ההזדמנות מומלץ לבדוק גם איזה סוג דלק דרוש להפעלת הגריל, מה מנגנון ההצתה שלו, סוג המבערים וכן הלאה. כל פרט שכזה עשוי להיתפס כקטן כשלעצמו, אך יחד הם יוצרים גריל גז איכותי ועמיד לאורך זמן, כזה שיהיה לכם קל לתפעל ונוח לבשל עליו.

מנגל גז אולטימטיבי למרפסת שלכם - גריל גז קטן נייד על גלגלים עם שטח צלייה לכל המשפחה והחברים

להשיג ברשת weber ישראל : משווק די אנ אס


התכונות הרצויות של גריל חשמלי

שטח צלייה רחב הוא משתנה חשוב מאוד בכל הקשור לתכונות הרצויות בגריל שלכם, שהרי אין דבר מאכזב יותר מאשר לגלות – רגע אחרי שפרסתם את מרבית הבשר שלכם על הרשת – שפשוט אין מקום לעוד. זו בעיה כשאתם מארחים כמות גדולה של אנשים ומעוניינים להגיש להם בשר בכמויות גדולות בכל פעם, כדי להבטיח ארוחה רציפה ונעימה. גרילי גז בדרך כלל מציעים שטח צלייה רחב וגם מדף נוסף שמתאים למוצרים שצריכים רק חימום. וודאו שהגודל שאתם בוחרים הוא אכן הגודל המתאים לכם, ואל תשכחו לבדוק עוד קודם מה גודל השטח שבו יוצב הגריל, משום שאם אנחנו עוסקים במידות, הרי שחשוב שהגריל יוכל להתמקם היטב בפינה המיועדת לו.

תכירו את הגריל גז לגינה - עם גריל גז מקצועי גדול כזה אתם יכולים לעשות אירוח ברביקיו בכיף לכל המשפחה וכל החברים...

מנגל גז זה של חברת וובר - לרכישה ופרטים נוספים באתר bbq.co.il


בחרו גם בפירמה טובה

לבסוף, עוד פרט אחד קטן וחשוב מאוד שישפיע על שביעות הרצון שלכם מהגריל שבו תבחרו – החברה. שימו לב מי היצרנית של הגריל שאתם רוצים לקנות וכן מה האחריות המוצעת על המוצר. ככל שהאחריות רחבה ומקיפה יותר, כך ניתן להסיק שהחברה מאמינה יותר בעמידות הגריל שלה.

מנגל גז במבצעהגריל גז הזה מגיע במגוון צבעים והוא מתאים לחלל קטן , למרפסת או לגינה . הגריל ניתן לשליפה להיות גריל גז לשטח

להשיג ברשת וובר ישראל WEBER 

גרילי גז עשויים לדרוש מכם גם החלפת חלקים מפעם לפעם כך שביצוע רכישה דרך חברה איכותית ואמינה תבטיח לכם גם זמינות של חלקים אלה במידת הצורך. יצרן קטן או אנונימי יכול להציע לכם גריל זול יותר, אבל כדאי שתחשבו גם על מצבים שונים לאורך הדרך, כאשר תידרשו לבצע תיקונים או להחליף חלקים. ברגעים האלה היצרן הקטן עשוי שלא להיות שם בשבילכם, ואין כל סיבה שלא תקבלו שירות הולם או שתצטרכו לקנות גריל חדש...

גריל חשמלי

מנגל פחמים או מנגל גז?

אין כמעט בית אב בישראל שלא ימצא בו מנגל כזה או אחר. הבחירה בסוג המנגל נתונה בידו של כל אחד ואחד. אם היה נערך סקר בין הבתים באיזה מנגל הן משתמשות, יש להניח שמנגל פחמים היה תופס את המקום הראשון. הוא הנוח והזול מבין כל המנגלים שיש בשוק הישראלי. בשנים האחרונות הצטרף מנגל חדש על פחמים לשוק המשתמשים והוא המנגל החד פעמי. תבנית חד פעמית מלאה בפחמים ועליה רשת. מנגל מוכן לפעולה שבסיום האירוע אפשר פשוט להשליך אותו לפח האשפה יחד עם כל הפסולת הנוספת.

אם חשוב לכם איכות המזון שלכם, אם אתם אוהבים על האש ורק מתלבטים איזה לקנות, אם מנגל פחמים או מנגל גז? שני המוצרים המקובלים ביותר היום הם המנגל הפשוט או המנגל היוקרתי. הכל תלוי בתקציב: או פחמים, הפשוט יותר, או גז, היוקרתי יותר.

מה היתרונות של מנגל פחמים הישן והטוב?

יתרונו של מנגל פחמים לעומת מנגל גז שהוא קטן, ניתן לאחסן אותו בכל ארון. גם מנגל חשמלי נוח וניתן לשמרו בתוך ארון או מזוודה. מנגל גז זה סיפור אחר. גודלו לעומת האחרים מפריע לאחסן אותו בארון. אסור לאחסן את בלון הגז בתוך הבית ולכן לרבים שיש מנגל גז יש פינה במחסן או במרפסת הבית בו ניצב המנגל מכוסה על ידי ברזנט. היתרון של מנגל על פחמים שאפשר לקנות בהרבה חנויות ואפשר להכין מלאי של יותר משקית אחת. למנגל גז יש בלון אחד ואין אפשרות לצבור בלוני גז אלא להחליף את הריק במלא באחת מחברות הגז. מנגל פחמים מתאים לכולם. בפיקניקים אפשר לראות אנשים רבים מנפנפים מעל מנגל הפחמים ומכינים לבני המשפחה ולקרובים סטייקים, קבב, המבורגרים או נקניקיות. להעביר מנגל גז לפיקניק קשה יותר, כובד המנגל ומיכל הגז וכן הצורך ברכב מתאים מונע רבים מלצאת לפיקניק מצוידים עם מנגל גז. אז אם שאלתם את עצמכם מה כדאי? מנגל פחמים או מנגל גז? כדאי כי תתאימו אותו על פי הצרכים שלכם.

למה דווקא מנגל גז?

מנגל גז מתאים יותר לבעלי בתי קרקע שיש להם חצר, לבעלי דירות עם מרפסות גדולות או לחברות קייטרינג. מרבית המחזיקים במנגל גז מנצלים אותם לא רק בחגים או באירועים משפחתיים. חלקם אף עושים ארוחת כיף למשפחה על ידי צליית בשר, דגים וירקות. יתרון בולט של מנגל גז על מנגל פחמים הוא שברגע סיום הצלייה במנגל הגז וסגירת בלון הגז אין יותר חשש להתלקחות ואילו פחמים שלא מכבים אותם ומוודאים שהם אכן חסרי להבה יכולים להתלקח ולגרום לשריפה. אז אם אתם עדיין דשים בשאלה מנגל פחמים או מנגל גז? אז התשובות כבר לפניכם.

מנגל גז מקצועי בנוי

מנגל גז