מנגל גז מומלץ- על מה להסתכל לפני שרוכשים מנגל גז

גריל גז משדרג את הצלייה של נתחי הבשר שתרכשו ויקל עליכם את החיים. אין צורך בלכלוך ונפנוף מעייף, פחמים, אשר רק גורמים נזק לבריאות וכדומה. המבחר של מנגל גז מומלץ, הוא רב. יש לבדוק כמה פרמטרים, כאלה שתוכלו ללמוד מהם, כיצד בוחרים גריל גז איכותי, אשר יחזיק מעמד לשנים. יש לבדוק תחילה, כי הגריל מאושר ע"י מכון התקנים. יש לבחור גריל גז, אשר המבערים שלו עשויים מנירוסטה, היות והמבערים של מנגל הגז הם הלב שלו.

grill gaz

הסגירה של המנגל הפועל על גז, הוא גורם חשוב, היות והמכסה גורם לפיזור נכון של החום, מבלי הצורך שמנגליסט תורן ינפנף או ישמור על הבשר . יש לבחור מנגל גז, רק מחברה שהיא מוכרת ואחראית וכן, לוודא כי המנגל עשוי מחומרי גלם איכותיים, כגון ברזל יצוק שיחזיק מעמד ויכסה היטב את הבשר הנצלה על המנגל.

מה התקציב שיש לשריין עבור מנגל גז מומלץ?

יש לשריין תקציב של בין 5000-1500ש"ח עבור מנגל הגז, כי אלה המחירים של מנגל גז מומלץ. יש להתחשב במיקום שבו יהיה המנגל שפועל על גז חשוב, כי יהיה מרחק של מטר מכל צד של הגריל אל הקיר הסמוך ומעליו. במידה והמיקום הנבחר יהיה קבוע, דאגו כי יהיה לכם מתקן שמצויד במדפי צד מתקפלים לנוחיותכם. אם יש לכם ספק לגבי הכמות של צליית הבשר, קחו בחשבון, כי 8-10 אורחים יוכלו לשבוע מהכמות של הבשר שהמנגל שלכם מפיק.

אם למשל יש לכם בקביעות, 10 אורחים , גריל גז, שיש בו בין 4-5 מבערים, יספיק לכמות זו של אנשים. השאלה הנוספת שתשאלו את עצמכם, הינה התדירות שבה אתם עושים שימוש במנגל הגז. מומלץ לבחור מנגל גז מומלץ, אשר הרשתות שלו עבות ומפזרי חום חזקים, כי אלה הם הראשונים שמתבלים עקב צליות רבות של בשר ושימוש בו, לעיתים תכופות יותר.

תחזוקה קלה של מנגל הגז

יש לבחור במנגל העובד על גז, כשאר נוח יהיה לנקות ולתחזק אותו. למשל גריל גז המיוצר מנירוסטה, יהיה האידיאלי ביותר. כדאי, כי הגז יהיה מצויד בגלגלים, כך שיהיה לכם נוח לנייד אותו לאזור שבו יש ברז מים או צינור בחצר או במרפסת שבה הוא מוצב. אם אתם שמעתם או שהמליצו לכם על חברה שמייצרת גריל גז איכותי, כדאי לבדוק את ההמלצה ולחפש עוד כמה חברות או משווקות ידועות של גריל גז ולהשוות ביניהם.

BBQ